Депутат Київради Назаренко підозрює корупцію в департаменті освіти КМДА

Депутат Київради Назаренко підозрює корупцію в департаменті освіти КМДА

Депутат Київради Назаренко підозрює корупцію в департаменті освіти КМДА

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації (КМДА) провів тендер на закупівлю навчального обладнання для кабінетів природно-математичних наук загальноосвітніх навчальних закладів. Депутат Київради Володимир Назаренко допускає, що техзавдання цього тендеру було прописано під конкретного учасника, а поставки обладнання в наслідок здійснювалися з порушенням.


Про це йдеться в матеріалі "У перервах між шашликами. Рейтинг активності депутатів Київради (24 квітня - 9 травня 2017 року) ".

Депутат Київради Володимир Назаренко (фракція ВО "Свобода") попросив голову КМДА Віталія Кличка відсторонити від роботи директора департаменту освіти КМДА Олену Фіданян.

Згідно депутатським зверненням Назаренко, 19 жовтня 2016 року очолюваний нею департамент оголосив тендер на закупівлю навчального обладнання для кабінетів природно-математичних наук загальноосвітніх навчальних закладів. Назаренко пише, що техзавдання було прописано під конкретного учасника, який і виграв тендер - ТОВ "Науково-виробниче підприємство" Енглер ".

Депутат зазначив, що після укладення договору поставки, департамент освіти і ТОВ "Науково-виробниче підприємство" Енглер "уклали додатковий договір на введення обладнання в експлуатацію в загальноосвітніх комунальних школах, а також на навчання представників цих шкіл.

Згідно з листом департаменту освіти, поставка обладнання здійснювалася з 24 по 28 грудня 2016 року одночасно з введенням його в експлуатацію. Однак, Назаренко пише, що за фактом обладнання вводилося в експлуатацію після підписання акту прийому-передачі, що вказує на неправдиву інформацію в вищезгаданому листі департаменту, а також на невиконання договору поставки.

"Не дивлячись на перешкоди з боку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, мені разом з громадськістю вдалося бути присутнім при поставках навчального обладнання в деякі школи Києва, про що складено відповідні акти, якими засвідчено, що ніякі роботи по введенню обладнання в експлуатацію або проведенню навчання представників шкіл не проводилися. Більш того, деякі партії навчального обладнання поставлялися не в повному обсязі ", - пише депутат.

На заяву Назаренко вже відреагували Нацполіція (відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 367 КК України "службова недбалість") і прокуратура Києва (відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 366 КК України "службова фальсифікація").

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку