Депутат Київради намагається не допустити незаконного будівництва на Каховській

Депутат Київради намагається не допустити незаконного будівництва на Каховській

Депутат Київради намагається не допустити незаконного будівництва на Каховській

У березні цього року ТОВ "Акрон Інвест" отримало містобудівні умови і обмеження (ДУО), що дозволяють будівництво багатоквартирного будинку в Києві на вул. Каховській, 60. При цьому ділянка по містобудівній кадастру не підлягає такій забудові. Депутат Київради Анатолій Шаповал вирішив посприяти скасуванню таких ДУО.


Про це йдеться в матеріалі "Господар земельного кадастру. Рейтинг активності депутатів Київради (17-21 квітня 2017 року) "

Анатолій Шаповал (фракція "ВО" Батьківщина ") попросив голову КМДА Віталія Кличка скасувати містобудівні умови і обмеження (ДУО) забудови земельної ділянки по вул. Каховській, 60 в Дніпровському районі Києва (кадастровий номер 8 млрд: 66: 044: 0001), площею 4,3652 гектара.

Як вказується в депутатському зверненні, ДУО були видані 3 березня 2017 року ТОВ "Акрон Інвест" до функціонального призначення ділянки: територія багатоквартирної багатоповерхової житлової забудови відповідно до Детальними планом території (ДПТ) місцевості Микільська Слобідка. Однак, депутат зазначає, що відповідно до містобудівного кадастру, зазначену ділянку відноситься до комунально-складської зони і на ньому не дозволено будівництво житлових будинків.

Анатолій Шаповал робить висновок, що ДПТ Микільської Слобідки, який включає вулиці Панельна, Челябінська, залізничні колії, вулиці 1-ю Садову, Садово-Набережну суперечить чинному Генеральному плану Києва, а видані ДУО підлягають скасуванню.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку