ГСЧС скличе комісію через імовірність вибухів на звалищі

ГСЧС скличе комісію через імовірність вибухів на звалищі

ГСЧС скличе комісію через імовірність вибухів на звалищі

15 травня, буде скликана комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв'язку з ймовірністю вибухів метану на закритій Тарасівській звалищі під Києвом. При цьому ГСЧС в даний час не може кваліфікувати небезпеку вибухів на цьому звалищі.


"На даний момент ми не можемо кваліфікувати, адже наші співробітники не заходять на цю звалище. Звалище не працює, ніяких викликів про пожежу не надходило. Тому це питання до місцевої влади", - відзначили в ГСЧС.

У прес-службі ГСЧС також повідомили, що сьогодні з цього приводу буде засідати комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомляли, що на закритій в минулому році Тарасівській звалищі зафіксували виділення великої кількості метану, який може вибухнути в будь-який час. Комунальні служби встановили на місці виходу метану трубу, однак не збирають його в резервуари. Газ виходить в повітря.

Звалище знаходиться в 5 км від Києва, біля нього проходить міжнародна газова магістраль, яка поставляє газ в Європу і 9 областей України.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку