Громадські працівники просять Луценка змінити прокурора Ірпеня

Громадські працівники просять Луценка змінити прокурора Ірпеня

Громадські працівники просять Луценка змінити прокурора Ірпеня

Громадські працівники Київщини стверджують, що керівництво прокуратури Ірпеня закриває очі на факти розкрадання державної та комунальної власності, належним чином не реагуючи на звернення громадян.


У зв'язку з цим вони просять змінити прокурора Ірпеня на гідну людину, який би представляв інтереси держави і законів України.

Про це стало відомо з обігу активіста і приватного підприємця Віктора Бархоленка до Генпрокурора Юрія Луценка, яке підприємець опублікував на своїй сторінці в мережі Facebook.

У зверненні нагадується, що сьогодні розслідуються багато гучних справ, розпочатих апаратом Генпрокуратури, проти розкрадання державної та комунальної власності за прямої участі посадових осіб. Зокрема ГПУ відкрито кримінальне провадження та оголошено підозру посадовим особам Бучанської міськради, які були задіяні в корупційних схемах дерибану землі і знищення державного лісового фонду. Причому злочину посадових осіб підтверджуються постановою Верховного суду України.

Нагадаємо, 11 жовтня ГПУ повідомила про підозру меру Бучі Анатолія Федорука та секретарю міськради Бучі Василю Олексюку.

Анатолія Федорука та Василя Олексюка звинувачують в незаконному виділенні землі в межах земель державного лісового фонду, оформленні ділянок на підставних осіб з використанням службового становища.

"Щодо незаконних дій Бучанської міської голови Анатолія Федорука та секретаря міськради Василя Олексюка проводяться слідчі дії Департаментом ГПУ з розслідування особливо важливих справ в сфері економічних злочинів. У той же час ці ж посадовці як знищували Бучанський ліс до постанови ВСУ, так і знищують його сьогодні . Кардинальних змін люди не відчули ", - сказано в зверненні.

Відзначається, що це можливо, тому що представники місцевої прокуратури це дозволяють.

"Це тільки тому, що підрозділи прокуратури на місцях, а саме - Ірпінська прокуратура і прокуратура Київської області - зайняли позицію флегматичних спостерігачів за знищенням лісу і фактично виконують функції адвокатської контори із захисту інтересів кримінально-корумпованої середовища", - сказано в зверненні.

Увага генпрокурора в зверненні акцентується на діяльності прокурора Ірпеня Юрія Манелюк, який належним чином не реагує на сигнали громадськості.

"По кожному питанню громадські активісти дають Манелюк всі докази злочинів, які документально підтверджені, збирають інформацію про злочини, що мають робити слідчі прокуратури, але на всі ці матеріали Манелюк дзвонить в прокуратуру Київської області, запитуючи, як йому діяти", - зазначено в зверненні .

А також Генпрокурора запрошують приїхати в регіон і самому переконатися в тому, що місцева прокуратура діє в інтересах забудовників і будівельного бізнесу влади. І щоб це змінити Юрія Луценка просять "поставити в Ірпінську прокуратуру гідного керівника, який би в першу чергу представляв інтереси держави і законів України, а не місцевих владних князьків".

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку