Київміськбуд виплатить акціонерам і місту Києву 35 млн грн дивідендів

Київміськбуд виплатить акціонерам і місту Києву 35 млн грн дивідендів

Київміськбуд виплатить акціонерам і місту Києву 35 млн грн дивідендів

Холдингова компанія "Київміськбуд" провела чергові річні загальні збори акціонерів. Акціонери компанії визнали роботу правління і наглядової ради задовільною і погодили виплату дивідендів в сумі 34,9 млн грн, що становить 35% від суми чистого прибутку, отриманого товариством в 2016 році.


Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ХК "Київміськбуд".

У своєму звіті президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір зазначив, що компанія продовжує розвиватися і нарощувати обсяги виробництва. У 2016 році побудовано і введено в експлуатацію більше 330 тис. Кв.м нерухомості - 18 житлових будинків на 4740 квартир, а також понад 23 тис. Кв.м нежитлових приміщень, 5 паркінгів на 401 машиномісце, 2 дошкільні установи на 440 місць (по 220 кожне). Частка житла, побудованого ХК "Київміськбуд" в 2016 році, становить 22% від загальної кількості зведеного усіма будівельними компаніями в Києві.

Ігор Кушнір повідомив, що, згідно з програмою на 2017 рік, заплановано введення в експлуатацію 20 житлових будинків та 8 паркінгів на одна тисяча дев'ятсот тридцять один машиномісце, і додав, що сформована попередня програма на 2018 рік, ведуться роботи по підготовці планів на 2019 рік.

"Якщо брати загальний будівельний заділ компанії, то зараз на різних стадіях готовності в роботі" Київміськбуду "близько 1,4 млн квадратних метрів нерухомості. Це 55 проектів, і по 8-ми з них ми почали роботу в цьому році ", - повідомив Ігор Глава наглядової ради ХК" Київміськбуд "Володимир Слончак в своєму звіті зазначив, що завдяки активній роботі наглядової ради та правління, компанії вдалося збільшити показники фінансово -господарської діяльності та залучити значну кількість інвестицій. Він підкреслив, що компанія щорічно виплачує акціонерам дивіденди.

За результатами діяльності "Київміськбуду" в 2016 році акціонери отримають майже 35 млн грн, що становить 35% від суми чистого прибутку. Також, глава наглядової ради акцентував, що бюджет Києва не тільки отримає прибуток від діяльності компанії у вигляді нарахованих дивідендів, а й те, що в комунальну власність міста "Київміськбуд" передав об'єктів і мереж на суму понад 67 млн ​​грн.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку