Київська влада планує за 10 днів демонтувати незаконні газові заправки

Київська влада планує за 10 днів демонтувати незаконні газові заправки

Київська влада планує за 10 днів демонтувати незаконні газові заправки

У Києві з 25 березня по 10 квітня 2017 року демонтовано 236 незаконних автогазозаправних пункту (АГЗП). Залишилося демонтувати - 55 нелегально розміщених заправок. Їх влада столиці обіцяє прибрати протягом 10 днів.


Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

"За період з 25 березня по 10 квітня цього року в столиці демонтовано 236 незаконних автогазозаправних пункту, з них: 205 самодемонтовано власниками і 31 об'єкт демонтований силами міста. Останні 55 незаконних заправних пунктів ми плануємо демонтувати протягом 10 днів", - повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Як зазначив керівник апарату КМДА, об'єкти, що залишилися є найбільш безпечними, оскільки небезпечні АГЗП були пріоритетними в демонтажі.

Повідомляється, що з початку року силами міста спільно з Прокуратурою міста Києва демонтовано 93 незаконних АГЗП.

Раніше KV повідомляла, що з початку року органами столичної прокуратури спільно з Головним управлінням Нацполіціі в Києві в ході досудового розслідування кримінальних проваджень було демонтовано та вилучено 53 одиниці обладнання незаконно розміщених АГЗС, а також понад 124 тис. Літрів газу вартістю близько 1,2 млн гривень . За результатами попереднього розслідування в суд направлено 6 обвинувальних актів за фактом незаконної діяльності 7 об'єктів АГЗС.

За даними КМДА, на території Києва було розміщено 353 АГЗП без дозвільних документів, в тому числі без декларації про безпеку. Ці АГЗП протягом минулого та цього року отримали відповідні приписи.

Учасники ринку автомобільного палива заявляють про те, що в Києві відбувається переділ ринку з метою монополізації. Вони пишуть про непрозоре прийняття структурним підрозділом Київської міськдержадміністрації (КМДА) рішень про демонтаж автогазозаправних пунктів (АГЗП). Щоб зупинити знищення легального бізнесу, профільна асоціація просить у керівництва КМДА втрутитися в ситуацію.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку