Київський рибоохоронний патруль шукає нові кадри

Київський рибоохоронний патруль шукає нові кадри

Київський рибоохоронний патруль шукає нові кадри

Для роботи в Київському рибоохорони патрулі шукають 11 нових патрульних. Прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантних позицій стартував 27 квітня. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Держрибагентства.


"Запрошуємо на роботу тих, кому не байдужа доля рибної галузі, приєднатися до реформування і подавати документи для участі в конкурсі", - сказав керівник рибоохоронної патруля Київщини Володимир Мухін.

Повідомляється, що для участі в конкурсі необхідно подати:

копію паспорта громадянина України.

письмову заяву про участь в конкурсі, де вказати мотиви, за якими хочете на роботу в держслужбі, з резюме у довільній формі.
письмову заяву, в якій повідомляється, що до громадянина не застосовуються заборони, визначені частиною 3 або 4 статті 1 Закону «Про очищення влади», і даєте згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей про неї відповідно до вказаного Закону;
копію документа (документів) про освіту;
заповнену особову картку встановленого зразка;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за попередній рік.
Документи, як зазначається, будуть прийматися до 11 травня до 17:00 за адресою: Київ, вул. Тургенєвська, 82а. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: (044) 489-60-25 (Крамар Юрій Анатолійович).

Зарплата патрульних, за даними прес-служби, становить 7-8 тис. Гривень.

На початок травня рибоохоронний патруль Київщини налічує 45 патрульних. Вони патрулюють водойми і проводять рибоохоронні рейди із затримання порушників правил рибальства, перевіряють діяльність рибалок-промисловиків і законність походження риби в точках продажів і на ринках, співпрацюють з громадськістю.

Нагадаємо, Київський рибоохоронний патруль почав роботу 16 червня 2016 року. 44 рибних патрульних пройшли навчання з профільного законодавства, іхтіології, гідрології, спортивної та вогневої підготовки, курс управління плавзасобами і надання першої медичної допомоги. Патрульні пройшли стажування у фахівців з Норвегії та Литви.

На оснащення "пілотного" Київського рибного патруля було виділено 15 млн гривень. 24 човни, 13 автомобілів, ехолоти, тепловізори та рідостанціі були придбані за кошти з державного бюджету.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку