Кличко пропонує перейменувати проспект Перемоги

Кличко пропонує перейменувати проспект Перемоги

Кличко пропонує перейменувати проспект Перемоги

На розгляд Київраді подано проект рішення, в якому пропонується перейменувати проспект Перемоги на Брест-Литовський проспект. Суб'єктом подання такого рішення є київський міський голова Віталій Кличко.


Про це стало відомо з відповідного проекту рішення Київради, зареєстровано 6 квітня 2017 року № 945 та оприлюдненого на офіційному сайті міськради.

"Перейменувати проспект Перемоги в Шевченківському, Святошинському та Солом'янському районах на Брест-Литовський проспект", - йдеться в проекті.

Зараз документ передано на розгляд двох комісій. Нагадаємо, довжина проспекту Перемоги становить 11,8 км. Він пролягає від площі Перемоги до Брест-Литовського шосе. З кінця ХІХ століття цей проспект називався Брест-Литовське шосе, з 1964 року - Брест-Литовський проспект. Сучасна назва було присвоєно в 1985 році на честь 40-річчя перемоги у Другій світовій війні.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку