Новицький очолює не публічне, а приватне акціонерне товариство Київводоканал

Новицький очолює не публічне, а приватне акціонерне товариство Київводоканал

Новицький тепер очолює не публічно, а приватне акціонерне товариство Київводоканал

ПАТ Акціонерна компанія (АК) "Київводоканал" змінила тип власності на ПрАТ (приватне акціонерне товариство). Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), відповідне рішення прийнято на загальних зборах її акціонерів 28 квітня.


Про це стало відомо з повідомлення видання "Новий час. Бізнес ".

Згідно з даними НКЦБФР, за станом на четвертий квартал 2016 року основними акціонерами "Київводоканалу" виступали ЗАТ Компанія "Київенергохолдинг" (67%, Київ) і Департамент комунальної власності Київської міськдержадміністрації (КМДА) (25,4643%).

АК "Київводоканал" створена в 2001 році шляхом перетворення однойменного державного комунального об'єднання столиці, створеного в 1992 році на базі Київського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, заснованого в 1977 році. Надає послуги водопостачання та водовідведення. До кінця 2016 року структура компанії включала головний офіс, сім відокремлених і ряд невіддільних структурних підрозділів.

Згідно з повідомленням, "Київводоканал" в 2016 році збільшив чистий прибуток вдвічі в порівнянні з 2015 роком - до 40,196 млн грн, чистий дохід - на 24,5%, до 1,852 млрд грн.

Нагадаємо, що в даний момент головою правління - генеральним директором ПАТ АК "Київводоканал" є екс-директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Новицький. І як раз той факт, що з моменту звільнення Новицького з КМДА до його приходу в "Київводоканал" не минуло й місяця, є, на думку депутатів Київради, порушенням законодавства.

У той же час в Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАПКА) чомусь не бачать підстав для визнання незаконним призначення екс-директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитра Новицького на пост гендиректора ПАТ АК "Київводоканал".

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку