Окремі автоперевізники тиснуть на державну владу

Окремі автоперевізники тиснуть на державну владу

Окремі автоперевізники тиснуть на державну владу

Голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Олександр Горган відкидає звинувачення автоперевізників в "ручному" перерозподілі маршрутів і підкреслює, що пікет окремих транспортних підприємств є небажанням працювати в умовах прозорості та рівності всіх учасників ринку.


За словами Горган, окремі автоперевізники за допомогою пікетів і громадськості намагаються тиснути на державну владу, вимагаючи дати гарантії того, що їх автопідприємства стануть переможцями майбутніх конкурсів.

"Як голова Київської ОДА заявляю, що ніякі корупційні схеми не пройдуть. Практика підкилимного розподілу маршрутів залишилася в минулому. Новий Конкурсний комітет буде сформований з осіб з бездоганною репутацією з залученням представників міжнародних та антикорупційних громадських організацій. Всі конкурси будуть прозорі і відкриті", - заявляє Олександр Горган.

Глава області зазначає, що Київська ОДА відкрита до конструктивної співпраці, готова до пошуку варіантів здешевлення вартості проїзду, в тому числі впровадження програми відшкодування проїзду пільгових категорій та боротьби з нелегальними перевізниками.

Олександр Горган також повідомив, що в 2017 році відбудеться 178 конкурсів з визначення перевізників на обласних автобусних маршрутах.

"Це будуть конкурси за прозорими, відкритими правилами на яких переможе той, хто запропонує кращі умови перевезення пасажирів. І автоперевізники зрозуміють, що практика" покупки "маршрутів ще до результату Конкурсного комітету не пройде", - сказав Горган.

Нагадаємо, 5 квітня біля адміністративної будівлі КОДА на бульварі Лесі Українки пройшла акція перевізників Київщини. Вони вимагали, щоб їм почали відшкодовувати кошти за перевезення пільговиків, а влада почала боротися з нелегальними перевізниками і розподіляти маршрути на конкурсній основі.

Крім цього асоціація "Автоперевізники Київщини" вимагала відставки першого заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Савченко. На їхню думку, чиновник потурає переділу пасажирських маршрутів в ручному режимі і розвів в регіоні "корупційну малину".

Також нагадаємо, маршрутна мережа Київської області включає в себе 512 автобусних маршрутів загального користування: 169 приміських і 343 міжміських, перевезення на яких здійснюють 94 автотранспортних підприємства.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку