У Кабміні хваляться, скільки вже заробили на квитках до Євробачення

У Кабміні хваляться, скільки вже заробили на квитках до Євробачення

У Кабміні хваляться, скільки вже заробили на квитках до Євробачення

Станом на 4 квітня і на заходи пісенного конкурсу Євробачення, який у травні відбудеться в Києві, вже продали майже 27 тисяч квитків.


Повідомив член організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу в Україні Павло Грицак, інформує прес-служба Кабміну.

За його словами, на всі 9 подій конкурсу вже продано приблизно 27 тисяч квитків, за які виручили понад 36 мільйонів гривень.

Станом на сьогодні продано 26 919 квитків на всі 9 подій конкурсу на загальну суму 36 мільйонів 233 тисячі гривень, – уточнив Грицак.

Він додав, що в утвердженому плані кошторису витрат і доходів передбачено 44 мільйони гривень доходів від продажу квитків.

"Тобто 36 мільйонів – це близько 80% наповнення", – зазначив член організаційного комітету.

10 квітня стартує нова хвиля продажу квитків, зокрема на півфінали та фінал пісенного конкурсу.

Раніше було відомо, що на підготовку до конкурсу виділено 355,7 мільйонів гривень з державного бюджету і 165 мільйонів – з місцевого.

Пісенний конкурс Євробачення-2017 пройде у травні у столичному Міжнародному виставковому центрі. Церемонія відкриття відбудеться 7 травня, перший та другий півфінали заплановані на 9 та 11 травня, а фінал – 13 травня.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку