У столичній міськдержадміністрації не здатні піклуватися про Дніпро та Десенці

У столичній міськдержадміністрації не здатні піклуватися про Дніпро та Десенці

У столичній міськдержадміністрації не здатні піклуватися про Дніпро та Десенці

У Київській міськдержадміністрації (КМДА) ніхто не займається проблемами водних об'єктів Києва. Депутати побоюються, що через бездіяльність столичної влади, проблеми водних об'єктів Києва можуть перерости в екологічну катастрофу і вимагають від Віталія Кличка наділити правильними повноваженнями і завданнями Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.


Про це стало відомо з обігу Людмили Костенко (фракція "Солідарність") до столичного градоначальника Віталію Кличку.

Людмила Костенко повідомила меру Києва про те, що зверталася до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА з приводу евтрофікації річки Десенка, яка є притокою річки Дніпро. На що депутат отримала відповідь, мовляв це питання "не відноситься до компетенції даного структурного підрозділу КМДА". Чиновники рекомендували Костенко звернутися з цією проблемою в Інститут біології НАН України.

Людмила Костенко попросила главу КМДА Віталія Кличка призначити Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА відповідальним за розробку і реалізацію міської політики в галузі охорони водних об'єктів міста Києва. А також дати цьому департаменту доручення розробити та подати на затвердження Київради програми охорони та розвитку водних об'єктів столиці.

Депутат зазначила, що в останні роки в ЗМІ широко висвітлюється проблеми різкого погіршення стану екології річки Дніпро, яка потенційно може перерости в екологічну катастрофу.

"Сьогодні спостерігається значне зневоднення, втрата здатності до самоочищення і підвищена евтрофікація річки Дніпро. На думку дослідників, погіршення екології річки Дніпро викликано сукупністю негативних антропогенних факторів ", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 22 березня жителі Дарницького району Києва стали свідками, як в акваторію річки Дніпро біля Дарницького залізничного моста скидалися незрозумілі і, можливо, забруднюючі речовини.

У той же час, в цей же день (22 березня), в центрі Києва на Набережній Гідропарку пройшло масштабний захід з зариблення річки Дніпро, в якому повинні були взяти участь діти з багатодітних сімей, сімей переселенців.

Нагадаємо також, містобудівної-земельна комісія Київради не змогла ухвалити жодного рішення з питання установки прибережних захисних смуг (ПЗС) Дніпра в Дніпровському районі шириною в законні сто метрів замість існуючих 50-ти. Депутати з "Солідарності" запевняють: бояться того, що в період після скасування всіх захисних зон водних об'єктів столиці і до установки нових, "спритні" підприємці встигнуть розхапати ділянки на берегах головної київської річки під ресторани і кафе.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку